Tel: 011 32366821
mob:09111127533 info@sms-soft.com
 

English |صفحه اول |فارسي

 
  فروشگاه ساز ایجنس, راه اندازی سایت فروشگاهی آنلاین  
     
 
چرا تبلیغات بلوتوثی؟
 
 

پیشرفت فناوری و کاهش قیمت تلفن همراه و در عین حال افزایش قابلیت‌ها و امکانات، این وسیله به ابزاری پرکاربرد تبدیل شده است به طوری‌که امروزه تلفن همراه، ابزاری ارتباطی با بیشترین ضریب نفوذ در جامعه می‌باشد. قابلیت ارسال و دریافت بلوتوث از جمله ابلیت‌هایی است که به خصوص در کشور ما مورد توجه ویژه مردم قرار گرفته و در سطح وسیع از آن استفاده می‌شود .

          از آنجا که با استفاده از این سرویس می‌توان پیام‌های دلخواه را در هر ساعتی از شبانه‌روز و در کمتر از چند ثانیه به اطلاع افراد رساند و این کار هیچ هزینه‌ای به جز هزینه راه‌اندازی اولیه سیستم در بر ندارد، لذا به نظر می‌رسد این روش می‌تواند تاثیر به سزایی در زمینه اطلاع‌رسانی به مخاطبان داشته باشد.

تبلیغات بلوتوثی مستقیما وارد دستگاه موبایل مخاطب می‌شود و مانند کاغذ و بروشور فضایی اشغال نمی‌کند و در صورت زیاد شدن اطلاعات آزار دهنده نخواهد بود و به علاوه مخاطب می‌تواند در هر زمان و مکانی که دارای فراغت بود به مطالعه آن بپردازد. هم‌چنین هزینه‌هایی هم‌چون هزینه چاپ، پخش و… را ندارد و می‌تواند به صورت چندرسانه‌ای، جذاب و متنوع طراحی شود .

امروزه شرکت های بزرگ از رسانه های جمعی مانند تلویزیون و رادیو برای نمایش محصولات استفاده می کنند , اما امروزه مردم به این تبلیغات عادت کرده اند بنابراین به این نوع تبلیغات دیگر مثل گذشته توجه نمی کنند.بنابراین خیلی از شرکت ها اولا نمی توانند هزینه ها ی سرم آور تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی را بپردازند و دوما بازده این نوع تبلیغات نسبت به قبل بسیار کاهش یافته است.روش های دیگر تبلیغات مانندپخش بروشور های تبلیغاتی به منزل و فروشگا ها  باعث ناراحتی مردم می شود چون اکنون مردم به محیظ اطرافشان اهمیت می دهند.بنابراین, روش چاپ و پخش آنها هم دارای معایبی می باشد.در زیر بعضی از مزایای استفاده از نرم افزار ارسال بلوتوث تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مشخص شده است .

 

 
 

مزایای استفاده ازنرم افزار ارسال بلوتوث برای تبلیغات نسبت به تبلیغات سنتی

 

 

ارسال رایگان تیزر های تبلیغاتی به افراد
پاک ماندن محیط اطراف از پوسترهای کاغذی
توزیع آسان تراکت های تبلیغاتی در محیط اطراف
ارسال صوت و تصویر همراه با تیزر تبلیغاتی

جذب مشتری با روش آسان, با تکنولوژی روز

جذاب بودن تبلیغات نسبت به تبلیغات کاغذی
راندمان و اثر گذاری بالاتر نسبت به تبلیغات سنتی
دریافت و ذخیره تبلیغات توسط هر بیننده
ارسال خبر نامه روزانه برای افراد
توزیع تیزر ها توسط نرم افزار بدون وقفه بصورت 24 ساعته
ارسال پیام های ذخیره شده توسط مردم برای دیگران

 

 
   

Email:info@sms-soft.com

تمام حقوق سایت نزد شرکت ام ام جی سافت محفوظ می باشد
Tel:011 32366821